Topuklu Kürk Dizaltı Çizme


Topuklu kürk dizaltı çizme ile ilgili olarak bir inceleme yapmak istiyoruz. Kış aylarında aranan giyeceklerimizin başında ne gelir? Tabii ki de ayakkabılar daha doğrusu çizmeler gelmektedir.

Diz altı ve diz üstü olarak çizmeleri ikiye ayırabiliyorduk. Fakat artık buna çok da gerek yok. Çünkü firmalar bu sorunu gördü ve hem fonksiyonel hem de şıklık adına çok güzel bir çalışma yaparak, bir çizmeyi hem uzun hem de kısa kullanmamıza imkan sağlıyorlar. Kürk yerine yünlü terimini de kullanmamızda sorun olmayacaktır sanırım. Sonuçta her ikisi de sıcak tutuyor ayaklarımızı.

Tanıtacağımız bu çizme ve kot karışımı ayakkabının farklı farklı renkleri mevcut bulunmaktadır. Bunlar da sırasıyla; siyah, beyaz ve kahverengi.

Kış aylarında bir kürk ile iyi bir kombin yapabilecek tüylü bir kürk çizme, dikkatleri üzerinize toplayacaktır. Kürk ve hayvanlar meselesi sürekli olarak gündeme gelir, bu konuda da birkaç şey söylemek isterim.

Bu tarz kıyafetler ve giysiler giydikten sonra, hayvan hakları koruyucusu dernek, kuruluş veya kişilere denk gelmemenizi dileriz. Sanki her biri bir hayvandan yapılıyor! Artık sentetik kürk ürünler de gerçeği ile neredeyse birebir görünümde oluyor. Bu da hem maddi anlamda daha ucuz oluyor, hem de insanları manevi anlamda da hayvanları katletmekten alıkoyduğu için rahatlatıyor.

Topuklu platform dizaltı kürk siyah çizme

Siyah kürk topuklu çizme…

Yukarıdaki foto ile ayakkabımızın şeklini de sizler ile paylaşmış olduk. Bu sefer çok fazla laf ettik. Ancak hayvanlar ve onların hakları konusu, hassas bir konu.

Siyah kürk topuklu kışlık ayakkabı
Kelebek gibi duran, bir çift yünlü çizme. Güzel bir foto…

Kırmızı tabanlı siyah ayakkabının yandan görünümü. Bu ayakkabıların bir diğer özelliğini de söylemiş olduk böylece. Kırmızı tabanı ile, şıklık ve çarpıcılık konusunda bir adım daha ileriye götürüyor sizi.

Bu yıl (2014) kış modasında, kırmızı tabanlı ayakkabılar ne kadar var bilmiyoruz fakat kırmızı her zaman ekstra bir çekicilik katar kıyafetlere (bilmiyoruz bu konuda sizin fikriniz nedir?)…

Topuklu kürk bir çizme arıyordunuz, tüm özelliklerini beğendiniz fakat renklerini mi beğenmediniz?

O zaman sizleri daha da aşağıya doğru alarak, tanıtımımıza devam edebiliriz.

Yüksek topuklu beyaz dizaltı çizme

Beyaz topuklu kürklü yünlü pamuklu çizme… Farklı renk isteyenler için…

Dizaltı çizmenin beyaz seçeneği de asil görünmektedir.

Siyah kürk çizme dizaltıdır.

Dış tarafında bağcıkları bulunan çizmenin rengi siyahtır.

Çizmenin beyaz seçeneği fotoğraftaki gibidir.

Beyaz kışlık çizme

Kış günü beyaz çizme giyilir mi demeyin? Yandan görünümü de gayet şık olan bir çizme.

Daha önce hayatınızda topuklu platform bir çizme giydiniz mi? Sitemiz aracılığı ile bu yıl bu hasretinizi giderebilirsiniz. Birçok ünlü manken ya da oyuncu da tercihini beyaz renkten yana kullanıyor.

Kahverengi topuklu kürk çizme

Kahverengi topuklu kürk çizme, yandan bağcıklı. Gösterişi sevmeyenler için.

Kürk çizmenin kahverengi seçeneği de bulunmaktadır. Kahverengi kışlık bot da denebilir buna aslında. (Gösterişten uzak kalmak hem de ayaklarının üşümesini istemeyenler için bu seçenek de…)

Bu ürüne birkaç isim vermek istesek bunlar neler olurdu?

  • Topuklu kürk kahverengi bot
  • Topuklu platform siyah kışlık çizme
  • Beyaz diz altı çizme
  • Siyah diz altı çizme
  • Tüylü topuklu çizme

34-35-36-37-38-39 numaraları bulunmaktadır.

FİYAT: 219.90 TL

Bir önceki topuklu ayakkabı yazımız olan Yüksek Topuklu Dizaltı Kürk Çizme başlıklı yazımızda "beyz ayakkabı, kışlık ayakkabı ve krem ayakkabı" hakkında bilgiler verilmektedir.


Topuklu Kürk Dizaltı Çizme” üzerine 4 düşünce

  1. Neslihan

    Nasıl sipariş veriyoruz.Satın al kısmını bir türlü bulamadım.Beyaz kürklü platform çizme hoşuma gitti ama nasıl alabileceğimi bulamadım

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

Bu ayakkabı hakkında sizin yorumunuz nedir? Sorunuz var mı?