Etiket arşivi: parlement mavisi topuklu ayakkabı

Fırfırlı Parlement Mavisi Topuklu Ayakkabı


Parlement mavisi topuklu platform ayakkabbı.

Fırfırlı parlement mavisi topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabı tabanı dahil parlement mavisi renktedir. Tek renk olan ayakkabının dikkat çekici bir rengi vardır.

Yüksek topuklu Parlement mavisi ayakkabının önünde ve topuğunda fırfır bulunmaktadır. Fırfırlar ve renk ayakkabıda farklılık oluşturan iki unsurdur.

İnce ve yüksek topuklu ayakkabı açık bir tasarıma sahiptir ve balık ağızlıdır.

Ayakkabı yüksek platformludur.

Abiyelerle kullanılabilecek şık ve dikkat çekici bir ayakkabıdır. Ayrıca uygun etek ya da pantolanla  kombine ederek günlük de kullanabilirsiniz..

Diğer adlandırmalar ise; Abiye ayakkabısı, Yüksek topuklu platform şık ayakkabı ve balık ağızlı ince topuklu ayakkabı dır.

 

 


Parlement Mavisi Kurdeleli Topuklu Ayakkabı

Parlement mavisi kurdeleli topuklu ayakkabı hakkında genel bilgiler vermek istiyoruz. Aşağıdaki model üzerinden bi kaç açıklama ve yorumda bulunmak istiyoruz.

Parlement Mavisi Kurdeleli Topuklu Ayakkabı

Parlement mavisi kurdeleli topuklu ayakkabı resmini ilk olarak sizlerle paylaşmak istedik. Neyin hakkında yorum yaptığımız ve nasıl bir ayakkabı seçebileceğiniz hakkında daha kesin bilginiz olması için.

Kurdele ile süslenmiş, önü açık balık ağzı koyu lacivert topuklu ayakkabı.

Parlement mavisini genelde gece kıyafetlerinin altında tercih eden bayanlar, elbiselerini parlement mavisi ayakkabı ile süslemeyi tercih ederler. Bu parlement mavisi topuklu ayakkabı da alternatif arayan bayanlar için sitede yer almaktadır. En asil ve en güvenilir renklerden biri olan koyu lacivert için alternatif bir renk oluşturmaktadır.

Böyle bir ayakkabının rengi için kesinlikle söylenebilecek bir şey yoktur. Dolayısıyla modeli de güzel olduktan sonra, bulunduğunuz yerde tüm ilgileri üzerinize çekebilirsiniz. Eğer ayaklarınız da güzelse, bu modelin ağzı açık olduğu için, insanları kıskandıracak ayakkabı sahibi olarak dillerde olacaksınız demektir.

Bileği saran bir ayakkabı modeli olan bu ayakkabıda 10 cm kadar bir topuk yüksekliği kullanılmış.

Şık gözükmek isteyen bayanlar için önerimiz…

İşte benim topuklu ayakkabım diyebilmeniz ümidiyle…