Etiket arşivi: büyük numara ayakkabı

Büyük Numara Topuklu Ayakkabı


Büyük numara topuklu ayakkabı arıyorum cümlesi, bir sürü model beğendikten sonra kendi ayak numarasında ayakkabı bulamayan bayanların haykırış cümlesidir.

Bu cümleyi sarfetmekte çok haklılar çünkü bayanlar için ayakkabılar genelde küçük yapılıyor (34-39 numara arası) bu yüzden de model beğenmekten ziyade giyecek ayakkabı dahi bulmakta zorlanabiliyorlar. Ancak ayağı büyük bayanların da olduğunu unutmamak gerekmektedir.

Hal böyle olunca da, özel ayakkabı imalatı yapan firmalar ya da ayakkabıcılar ile görüşüp, kendi isteklerine göre ayakkabı ürettiriyorlar. Fakat bu da biraz daha pahalı olmaktadır.

Biz de burada “büyük numaralı topuklu ayakkabı” arayan kişiler varsa diye birkaç çizme fotoğraf koymak istedik. Umarız bu modeller arayışınıza farklı bir soluk getirir.

Büyük numaralı topuklu ayakkabı çizme

Büyük numaralı topuklu ayakkabı

 

İnce topuklu büyük numara kadın ayakkabısı karamel renklidir. Bu ayakkabıların numarası 43’e kadar gidiyor baksanıza. Mükemmel değil mi?

Bu arada yeri gelmişken soralım;

  • Uzun boylu olup ayakkabı numarasında sorun yaşamak mı, yoksa kısa boylu olup istediği her şeyi satın alabilmek mi daha iyi?

Dış tarafında aksesuar bulunan ayakkabı sadedir. Aksesuar da taşlı bir çiçek şeklindedir.

Ayakkabılar için taş süsleme aksesuarı

Ayakkabılar için taş süsleme aksesuarı

 

Aksesuar taşlarla süslenmiştir ve zincirler bulunmaktadır. (Taşlar değerli değildir.)

Büyük numaralı siyah bayan çizme bot

Büyük numaralı siyah çizme

 

Büyük numara bayan ayakkabısının siyah renkteki seçeneği. Gayet güzel ve şık görünen ayakkabı için çeşitli düzenlemeler sonucu harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Biz olsak, bu ürünün marka ismini bantlardık çünkü saçma sapan uzak doğu isimleri yer alabilir.

diz altı beyaz çizme

Büyük numara çizmenin beyaz renkteki seçeneği. Diz üstü çizme sade ve şık bir görüntüye sahiptir.

34-35-36-37-38-39-40-41-42-43 numaraları stoklarda mevcuttur.

FİYAT: 224.90 TL