Simli Altın Sarısı İnce Yüksek Topuklu Platform Ayakkabı


Simli altın sarısı ince yüksek topuklu ayakkabı tanıtımı yapmak istiyoruz. Yüksek topuklu platform bir ayakkabı olarak karşımıza çıkıyor.

Simli altın sarısı ince yüksek topuklu platform ayakkabı

Simli altın sarısı topuklu ayakkabı

 

Topuklu ayakkabılarda parlak ve dikkat çekici renkler çok kullanılmaktadır. Bu ayakkabıda ise altın sarısı renk simli şekilde kullanılmıştır. Simli topuklu ayakkabının topuğunda sim kullanılmamıştır fakat rengi yine altın sarısıdır. İnce yüksek topuklu platform ayakkabıda aksesuar kullanılmamıştır. Sade bir tasarıma sahip olan ayakkabının rengi ve simleri dikkat çekmektedir. Altın sarısı topuklu ayakkabıyı şık ve ağır göstermiştir. Abiye ayakkabısı diyebileceğimiz ayakkabı şık ve gösterişlidir.

Yüksek topuklu platform altın sarısı ayakkabı, simli altın sarısı yüksek topuklu abiye ayakkabısı ayakkabının diğer isimlerindendir. Bu tarz bi ayakkabı arıyorsanız yaklaşık olarak 150-200 lira gibi bir rakamı gözden çıkarmalısınız.

Simli altın sarısı ince yüksek topuklu ayakkabı tanıtımı yaptık. Umarım beğenmişsinizdir.

Bir önceki topuklu ayakkabı yazımız olan Kalp Desenli Siyah Topuklu Platform Ayakkabı başlıklı yazımızda "kalp desenli topuklu abiye ve renkli kalp desenli topuklu" hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

Bu ayakkabı hakkında sizin yorumunuz nedir? Sorunuz var mı?