Pembe Kurdeleli Topuklu Ayakkabı


Pembe kurdeleli topuklu ayakkabı hakkında sizlere bir kaç fotoğraf sunmak istiyoruz. Dilerseniz sitemizde bulunan ayakkabıları satın da alabilirsiniz.

Bu topuklu ayakkabıda pembe ve siyah renkler birlikte kullanılmıştır. Ayakkabının önünde kurdele bulunmaktadır. Bu özellikleri ile özel gün ve gecelerde kullanmanız için çok güzel bir kombinasyon oluşturmaktadır.

Pembe kurdeleli topuklu ayakkabı

Pembe kurdeleli topuklu ayakkabı

Ayakkabının topuğu ve platformu pembe renklidir. Pembe rengine karşı feminen kızların, bir yakınlığı vardır. Kendilerine daha çekici geldiklerini söylerler. Kurdele tarzı, incik boncuk süslemeleri de küçük yaşlardan itibaren severler. Onlara merak duyarlar. Bu ayakkabıda ayrıca kurdele de bulunmaktadır ve kurdelede de pembe renk bulunmaktadır. (Biraz uzun bir cümle oldu ama güzel oldu) Pembe kurdeleli (yüksek platform) topuklu ayakkabı…

Pembe siyah yüksek topuklu platform ayakkabı

Pembe siyah yüksek topuklu platform ayakkabı

 

Topuklu platform ayakkabıda uçuk pembe ve pembe birlikte kullanılmıştır. Pembe ve kurdeleli, tatlı ve şirin bir ayakkabı arayanlar için bir alternatif olabilir. Bu tarz ayakkabıları genelde, biraz uçuk kaçık kızlar giyer. Çok da yakıştırırlar kendilerine (ki yakışır da). Aslında kızların bu şekilde olması, onlara erkekler karşısında değer kazandırır. Kadın kadınlığı bilmelidir.

Pembe topuklu ayakkabı

Hem pembe hem de kurdeleli, şirin bir ayakkabı…

Renkli yazlık uzun elbiseler (çiçekli ve renkli elbiseler) ile kombin edilebilir.

Pembe Kurdeleli Topuklu Ayakkabı için fotoğraf galerisi:

Pembe kurdeleli topuklu ayakkabı ya da pembe siyah abiye ayakkabısı olarak adlandırılabilir. Eğer pembe ve kurdeleli bir ayakkabı arıyorsanız, bu sayfamızdaki fotoğraflar size çok yardımcı olacaktır. Yanılıyor muyuz? Eğer satın almak isterseniz de, numarasını denk getirebilirsek alırız sizin için…

36-37-38-39 numaraları bulunmaktadır.

FİYAT: 195 TL

Bir önceki topuklu ayakkabı yazımız olan Topuklu Platform Desenli Ayakkabı başlıklı yazımızda "bej ayakkabı, dantel desenli ayakkabı ve Dantelli Ayakkabı" hakkında bilgiler verilmektedir.


Pembe Kurdeleli Topuklu Ayakkabı” üzerine 7 düşünce

  1. admin

   Merhabalar Demet hanım,

   Bu ayakkabıdan maalesef tedarik edemiyoruz. Bu geçen sezonun ayakkabılarından biri. Fiyatı da 195 TL olarak sitemizde yazmaktadır. Teşekkürler.

   Yanıtla
   1. özge

    merhaba pembe fiyonklu ayakkabı sizde yok anladığım kadarıyla. keşke bu doğru olmasa 🙂 bulabıliceğim bi yer varmı? tavsiye edebiliceğiniz. mayıs sonunda düğünüm var ve bu gelinliğime en cok uyucak ayakkabı. yardımcı olursanız cok sevinirim. teşekkürler.

    Yanıtla
    1. admin

     Özge hanım,

     Doğru tahmin. Bu ayakkabı daha öncelerden satılıyordu ancak şu an sitemizde mevcut değil maalesef…

     Yanıtla

Bir Cevap Yazın

Bu ayakkabı hakkında sizin yorumunuz nedir? Sorunuz var mı?