Parlement Mavisi Kurdeleli Topuklu Ayakkabı


Parlement mavisi kurdeleli topuklu ayakkabı hakkında genel bilgiler vermek istiyoruz. Aşağıdaki model üzerinden bi kaç açıklama ve yorumda bulunmak istiyoruz.

Parlement Mavisi Kurdeleli Topuklu Ayakkabı

Parlement mavisi kurdeleli topuklu ayakkabı resmini ilk olarak sizlerle paylaşmak istedik. Neyin hakkında yorum yaptığımız ve nasıl bir ayakkabı seçebileceğiniz hakkında daha kesin bilginiz olması için.

Kurdele ile süslenmiş, önü açık balık ağzı koyu lacivert topuklu ayakkabı.

Parlement mavisini genelde gece kıyafetlerinin altında tercih eden bayanlar, elbiselerini parlement mavisi ayakkabı ile süslemeyi tercih ederler. Bu parlement mavisi topuklu ayakkabı da alternatif arayan bayanlar için sitede yer almaktadır. En asil ve en güvenilir renklerden biri olan koyu lacivert için alternatif bir renk oluşturmaktadır.

Böyle bir ayakkabının rengi için kesinlikle söylenebilecek bir şey yoktur. Dolayısıyla modeli de güzel olduktan sonra, bulunduğunuz yerde tüm ilgileri üzerinize çekebilirsiniz. Eğer ayaklarınız da güzelse, bu modelin ağzı açık olduğu için, insanları kıskandıracak ayakkabı sahibi olarak dillerde olacaksınız demektir.

Bileği saran bir ayakkabı modeli olan bu ayakkabıda 10 cm kadar bir topuk yüksekliği kullanılmış.

Şık gözükmek isteyen bayanlar için önerimiz…

İşte benim topuklu ayakkabım diyebilmeniz ümidiyle…

Bir önceki topuklu ayakkabı yazımız olan Pembe Simli Topuklu Ayakkabı başlıklı yazımızda "gizli platform, parlak topuklu ayakkabı ve simli topuklu ayakkabı" hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir Cevap Yazın

Bu ayakkabı hakkında sizin yorumunuz nedir? Sorunuz var mı?