Altın Sarısı Dolgu Topuklu Ayakkabı


Bu yazımızda size aşağıda görmüş olduğunuz, altın sarısı dolgu topuklu ayakkabı için bir tanıtım yazısı yazacağız. Nişan, düğün, kına, söz gibi organizasyonlarda sarı (altın sarısı) kıyafetleri kombinlemek için, bu tarz ayakkabılar aranmaktadır. Bu ayakkabıyı bir diğer deyişle, yüksek dolgu topuklu altın sarısı ayakkabı olarak da adlandırabiliriz.

Altın sarısı dolgu yüksek topuklu pullu platform ayakkabı

Altın sarısı topuklu ayakkabı

 

Bu parlak altın sarısı ayakkabı yüksek dolgu topukludur. Dolgu topuklu ayakkabının platformu da bulunmaktadır. Yazlık ayakkabının önü açıktır (Yazlık olarak da kullanılabilir.) Pullu topuklu ayakkabı isteyenler için bu dolgu topuklu model faydalı olabilir.

Parlak altın sarısı renkteki ayakkabıda başka renk ya da herhangi bir aksesuar bulunmamaktadır. Altın sarısı ayakkabının üzerinde minik pullar bulunmaktadır. Yüksek dolgu topuklu altın sarısı ayakkabı, yazlık açık tasarımlı parlak altın sarısı topuklu ayakkabı ya da yüksek dolgu topuklu altın sarısı pullu yazlık ayakkabı olarak açıklanabilir.

Altın sarısı dolgu topuklu ayakkabı arayışında iseniz, bu ayakkabıya bakmadan geçmemenizi tavsiye ederiz. Bu altın sarısı topuklu ayakkabı işinize yarayabilir.

Bir önceki topuklu ayakkabı yazımız olan Balık Ağızlı Kurdeleli Kırmızı Topuklu Ayakkabı başlıklı yazımızda "balık ağızlı abiye ayakkabısı, kırmızı ayakkabı ve topuklu platform kurdeleli saten" hakkında bilgiler verilmektedir.


Altın Sarısı Dolgu Topuklu Ayakkabı” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın

Bu ayakkabı hakkında sizin yorumunuz nedir? Sorunuz var mı?